97 Warszawska Granda na pięści - 1.09.2024

97 Warszawska Granda na pięści - 1.09.2024
97 Warszawska Granda na pięści

Klub Legia Fight Club ul. Łazienkowska 6a Warszawa

1 września 2024 roku Klub Legia Fight Club będzie gospodarzem 97. edycji Warszawskiej Grandy na Pięści, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz miłośników boksu. To doskonała okazja, by wspólnie świętować sportowe emocje, a także oddać hołd ważnym rocznicom historycznym.

Dlaczego warto być z nami tego dnia?

Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00, kiedy to na ringu zobaczymy walki treningowe oraz zmagania najmłodszych zawodników. Dzieci i młodzież zaprezentują swoje umiejętności, co z pewnością dostarczy wielu wzruszeń i radości. To świetna okazja, by zobaczyć, jak rodzą się przyszłe gwiazdy boksu.

Około 12:30 odbędzie się uroczyste otwarcie zawodów, a chwilę później, od godziny 13:00, ruszą walki turniejowe zawodników wyższej klasy. Te pojedynki z pewnością dostarczą mnóstwa adrenaliny i będą gratką dla wszystkich miłośników sportów walki. Dzień zwieńczą walki pierwszego kroku bokserskiego, które rozpoczną się około 16:00 i potrwają do 20:00.

Klub Legia Fight Club ul. Łazienkowska 6a Warszawa 1.09.2024

Start 10:00 - 13:00 walki treningowe oraz walki dzieci i młodzieży
Ok. 12:30 - 13:00 - uroczyste rozpoczęcie zawodów
ok. 13:00 - 16:00 - walki turniejowe zawodników wyższej klasy
ok. 16:00 - 20:00 - walki pierwszego kroku bokserskiego

Zestawienie walk

Transmisja na żywo

Nie możesz być z nami osobiście? Nic straconego! Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na platformie YouTube:

Na żywo: 97. Warszawska Granda (01/09/2024) Torwar

Jak możesz pomóc w organizacji wydarzenia?

Aby wesprzeć organizację naszego wydarzenia, możesz przekazać wsparcie finansowe poprzez platformę pomagam.pl. Każda, nawet najmniejsza kwota, przyczyni się do:

• Pokrycia kosztów organizacyjnych związanych z przygotowaniem 97. Warszawskiej Grandy na Pięści.
  • Wsparcia młodych sportowców, umożliwiając im dalszy rozwój i udział w profesjonalnych zawodach.
  • Wsparcia działań statutowych Fundacji Wyczyn.

Twoja darowizna pomoże nam stworzyć niezapomniane wydarzenie pełne sportowych emocji oraz uczcić ważne dla nas wszystkich rocznice historyczne. Dziękujemy za każde wsparcie i zachęcamy do dzielenia się informacją o zbiórce z innymi!

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/tf8b4n

Nie tylko sport, ale i pamięć historyczna

1 września to nie tylko dzień sportowych emocji, ale również ważna data w historii Polski - rocznica wybuchu II Wojny Światowej. W 2024 roku przypada również 80. rocznica Powstania Warszawskiego.

Rocznica Wybuchu II WOJNY ŚWIATOWEJ
80 ROCZNICA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO W ROKU 2024

PAMIĘTAMY !

Warto zatrzymać się na chwilę i oddać hołd Bohaterom, którzy walczyli o naszą wolność.

Wsparcie dla Legia Fight Club – Liczymy na Waszą Pomoc!

Niestety, niedawno nasz klub został dotknięty przez nawałnicę, która spowodowała zalanie naszych pomieszczeń. W związku z tym podczas zawodów  organizujemy zbiórkę, by jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność klubu.

Potrzebujemy m.in.:
• ręczniki papierowe
• ⁠mydło w płynie ( w foliach do uzupełnienia )
• ⁠kret w granulacie
• ⁠nakładki do mopa
• ⁠pochłaniacze wilgoci

Z góry dziękujemy za wsparcie!

Zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich sympatyków boksu, sportu i dobrej zabawy do wspólnego spędzenia tego wyjątkowego dnia. Bądźcie z nami, wspierajcie prawdziwy sport i pomóżcie nam wrócić do formy po trudnych chwilach!