Wyniki 97. Warszawskiej Grandy na pięści

Wyniki 97. Warszawskiej Grandy na pięści
Wyniki 97. Warszawskiej Grandy

Z radością przedstawiamy wyniki 97. edycji Warszawskiej Grandy, która odbyła się 1 września 2024 roku w klubie Legia Fight Club w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie łączyło pasję sportową z pamięcią o Bohaterach II wojny światowej i Powstania Warszawskiego.

Ekspozycja  o heroizmie Polaków podczas II wojny światowej
Ekspozycja o heroizmie Polaków podczas II wojny światowej

Wydarzenia Towarzyszące

Podczas zawodów mieliśmy przyjemność zaprezentować wystawę przygotowaną przez Instytut Pamięci Narodowej. Ekspozycja przypomniała nam o heroizmie Polaków podczas II wojny światowej i była ważnym elementem naszego wydarzenia.

Podziękowania

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu 97. Warszawskiej Grandy:

• Instytut Pamięci Narodowej - który objął Patronat Honorowy nad wydarzeniem,
  • Fundacja im. Stanisława Pomian-Srzednickiego,
  • LukTrans Transport Medyczny,
  • Fundacja Pomocny Ratel,
  • Stowarzyszenie Fort,
  • For Winner,
  • Bokser.org,
  • Sporty Walki,
  • Diety od Brokuła,
  • Veroni Active.

Ogromne podziękowania także dla wszystkich wolontariuszy i kibiców, którzy wspierali nas swoim zaangażowaniem i dopingiem.

Wsparcie

Zachęcamy do wsparcia kolejnych wydarzeń  poprzez stronę https://pomagam.pl/tf8b4n.

Wyniki Walk Bokserskich